OGŁOSZENIA

AKTUALNOŚCI

Bal charytatywny16 stycznia 2016r., w Folwarku Księżnej Anny odbył się kolejny BAL DOBROCZYNNY, którego inicjatorem od wielu już lat jest Akcja Katolicka o/ Siemiatycze. Głównym celem imprezy było pragnienie udzielenia pomocy Warsztatom Terapii Zajęciowej w Siemiatyczach prowadzonych przez Siostry Karmelitanki Dzieciątka Jezus, jak również wsparcie dzieła misyjnego prowadzonego wśród dzieci w Kamerunie przez zaprzyjaźnioną z nami siostrę Immakulatę. Wspaniałymi owocami balu są nie tylko dobra materialne, lecz także i duchowe. Umiejętność dzielenia się i okazywania chrześcijańskiej miłości jest bowiem darem bezcennym.

Bal poprowadził aktor ADAM ZIELENIECKI. Swoją obecnością zaszczycił nas również Asystent Diecezjalny Akcji Katolickiej ks. dr Piotr Wójcik. Oprawę muzyczną zapewnił nam niezawodny zespól „ROMANS”. Całość Balu pomyślano w klimacie PRL-u. Mogliśmy powspominać w sposób żartobliwy minioną epokę. Organizatorzy zapewnili wiele atrakcji nawiązujących do owych czasów min. występ MP, scenka z kobietą pracującą. Dla upamiętnienia przeżywanej chwili można było zrobić sobie zdjęcie w pokoju I Sekretarza, jak również nabyć rzeczy wykonane przez osoby niepełnosprawne z WTZ Siemiatycze.

Dzięki dobroci i otwartości ludzkich serc możemy zrealizować zamierzone cele. Wszystkim osobom uczestniczącym i zaangażowanym w przygotowanie tego pięknego dzieła serdecznie dziękujemy. Niech zostaną miłe wspomnienia, a zdjęcia przypominają nam te radosne chwile.

Słowa uznania kierujemy również do właścicieli restauracji za nietuzinkowe jedzenie i profesjonalną obsługę.